Güvenlik / SEO | Nasıl Yapılır?

Bankaların; Müşterilerine ve bilgilerine internet bankacılığı hizmeti kullanılırken herhangi bir problem gelmemesi için şifreleme ve koruma olarak kullandığı 128/256 Bit SSL/TLS şifreleme veriyoruz. Sadece İnternet siteniz, Üyeleriniz ve Maillerinizi koruyabileceğiniz 128Bit SSL’i yada E-Ticaret amaçlı kullabileceğiniz banka sistemleriyle eşdeğer 256Bit SSL’i tercih edebilirsiniz. Firewall, Antivirüs, SecurePort, IP ve Mac ID takip imkanlı Ddos korumalı özel sunucumuz ile güvenliği her zaman en üst seviyede tutuyoruz. Html5, Php7 ve Meta kodlamalarını sektörsel rekabet deneyiminin kattıkları ile SEO çalışmasına uygun yapıyoruz. Yapılan bu çalışmalar ile Google / Yandex vb. arama motorlarında her zaman ilk sayfada yer almanızı sağlıyoruz. İhtiyacınız olabilecek işinize katkısı olacak kelimelerde yapılacak SEO çalışması ile Türkiye’nin her şehrinde söylediğiniz kelimelerde arama motorlarında en başta olarak ilk tercih edilen kişi olabilirsiniz. Ayrıca bir yan sayfaya geçip Sosyal Medya Hesap Yönetimimiz ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

 

Sözlük:
SSL/TLS: Secure Socket Layer (Türkçe adıyla Güvenli Geçiş Katmanı) Transport Layer Security (Türkçe adıyla Taşıma Katmanı Güvenliği) bilgisayarlar arasındaki ağda sadece gönderici ve alıcının açabileceği şifrele sistemidir. SSL kullanarak internet siteleriniz http değil htttps olarak açılmasını sağlarsınız. Bu sizin tüm tarayıcılarda güvenli olduğunuzu temsil eder.
Firewall: Ağ’dan gelecek olan tehlikelere karşı yapılmış olan Türkçe ismiyle Güvenlik Duvarı’dır.
Antivirüs: İnternet sitenizi olası virüs tehlikelerinden korur.
IP: Cihazların ağ arasında paylaşım yapabilmesi için değişken olarak aldığı numaradır.
Mac ID: Bilgisayarın değişkenlik göstermeyen tanımlayıcı numarasıdır, bir bilgisayar için T.C. kimlik numarası olarak düşünebiliriz.
SEO: Search Engine Optimization (Türkçe adıyla Arama Motoru Optimizasyonu) aradığımız an istediğimizi bulabilmemizi sağlayan arama motoru Google / Yandex vb. kuruluşlara aramalar sonucunda çıkacak bilgiyi gönderebilme durumumuzdur. Arama motorları siteye uğradıklarında eğer ayarlar mevcut değil ise okuyabildiği kadarı ile siteyi yansıtır ve bu yüzden site ziyaretçi çekmez. SEO’da düzen ve devamlılık çok önem taşır.

Yorum mu? Soru mu?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir