Sizi,

İşletmenizi ve Ürünlerinizi;

İnternete ve Sosyal medyaya taşıyacak,

Ürün satışlarınızda %100 artış sağlayacak,

Mükemmel bir kampanya ile yanınızdayız.

Reklamı da Cabası

⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

İnternet Sitesi

Firmanızı ve Ürünlerinizi sergileyebileceğiniz şık tasarıma sahip yüksek güvenlikli Google ve Yandex rehber kaydı yapılacak olan İnternet sitesi, işiniz ve hizmetleriniz ile kolay bulunabilirlik için başlangıç SEO ve Sitenizin uzantısına sahip 17 adete kadar Mail adresi

Facebook Sayfası

Firmanızı ve Ürünlerinizi sergileyebileceğiniz Facebook sayfası ve her biri ayrı ayrı firmanızın çevresindeki 15.000 kişiye (Beğenilip ve paylaşımasına göre gösterilen kişi sayısı ortalama 2 katına çıkabilir.) reklam edeceğimiz 4 adet Facebook paylaşımı (4×15.000 kişi)

Instagram Sayfası

Firmanızı ve Ürünlerinizi sergileyebileceğiniz Instagram sayfası ve her biri ayrı ayrı firmanızın çevresindeki 10.000 kişiye (Beğenilip ve paylaşımasına göre gösterilen kişi sayısı ortalama 2 katına çıkabilir.) reklam edeceğimiz 4 adet Instagram paylaşımı (4×10.000 kişi)

Firmanızı öne çıkarmak ve Müşteri kitlenizi arttırmak için

İnternet Sitesi / Facebook / Instagram

Firmanıza özel tasarlayacağımız İnternet sitesinde ürünlerinizi sergileyip, iletişim için adres ve telefon bilginizi Google rehber, Yandex rehber, Facebook ve Instagram sayfanızda paylaşarak size daha kolay ulaşılmasını sağlayabilir ve size özel açılan sitenin uzantısı ile 17 adete kadar mail adresi açabiliriz. Sitenizi; Bankaların güvenlik için tercih ettiği 128 Bit SSL/TLS sertifika, SecurePort, Antivirüs, DDOS saldırı engelleyici ve olası siber saldırılarda IP ve Mac ID takip imkanlı yüksek güvenlik önlemi ile koruyacağız. Şık tasarıma sahip dijital showroom olacak İnternet sitenizdeki ürünlerinize özel SEO çalışması yaparak Google ve Yandex’te kolay bulunmanızı sağlayacak ve firmanızın çevresinde bulunan her biri ayrı ayrı 15.000 kişiye reklam edilecek 4 Facebook paylaşımı, her biri ayrı ayrı 10.000 kişiye reklam edilecek 4 Instagram paylaşımı ile elde edeceğiniz toplam “100.000” beğenilip ve paylaşılmasına göre kişi sayısı ortalama 2 katına çıkabilen reklam gösterimi ile;
Müşteri Kitlenizde
%100 Artış Sağlayacağız.
🚀

İnternet Sitesi, Sosyal Medya, Reklam, İnternet Reklamı, Müşteri, Beğeni, Takipçi, Gemlik, Görükle, Bursa, Gemlik İnternet Sitesi, Gemlik Sosyal Medya, Gemlik Reklam, Gemlik İnternet Reklamı İnternet, Sitesi, Sosyal, Medya, Reklam, İnternet, Reklamı, Müşteri, Beğeni, Takipçi, Gemlik, Görükle, Bursa, Gemlik, İnternet, Sitesi, Gemlik, Sosyal, Medya, Gemlik, Reklam, Gemlik İnternet, Reklamı İnternet Sitesi, Sosyal Medya, Reklam, İnternet Reklamı, Müşteri, Beğeni, Takipçi, Gemlik, Görükle, Bursa, Gemlik İnternet Sitesi, Gemlik Sosyal Medya, Gemlik Reklam, Gemlik İnternet Reklamı

Kampanya nelerden oluşuyor ve Fiyatı ne olacak?

İnternet Sitesi

Domain

Hosting

Google Rehber Kaydı

Yandex Rehber Kaydı

Mail Adresi

Facebook Sayfası

Facebook Reklamı

Instagram Sayfası

Instagram Reklamı

K.D.V. Hariç Fiyattır

K.D.V. Hariç Fiyattır

Canlı sunum için randevu alın.

Randevu almak için bizi arayın. Kahvenizin 40 yıl hatırı kalsın. ☕

Katkıları neler olacak?

Yaptığımız kampanyanın firmanıza katkıları neler olacak?

Ürünleriniz için Dijital Showroom

Firmanızdaki ürünleri İnternet siteniz ve Sosyal medya hesaplarınızda tutarak sizi tercih edecek kişilere ayrıntılı bir katalog imkanı sunmuş olacaksınız.

Firmanızın uzantısı ile Mail Havuzu

Firmanızın adı ile alınacak olan mail uzantıları ile Kurumsal imajınızı ve firma içi düzeninizi daha iyi tutabileceksiniz.

Kurumsal Kimlik ve Marka Bilinirliği

Markanızın değerini yükseltecek bu kampanyamız ile Firmanızı ve Ürünlerinizi daha fazla insana ulaştırarak hem yeni müşteriler edinecek hemde kalitenizi üst seviyede tutacaksınız.

Müşteri Kitlenizde Artış

İnternet sitenizdeki SEO çalışması ve Sosyal medya hesaplarınızda yapılacak reklamlar sayesinde net 100.000 (Beğenilip ve paylaşımasına göre gösterilen kişi sayısı ortalama 2 katına çıkabilir.) gösterim alacak ve müşterilerinizde hızlı bir artış yaşayacaksınız.

Detaylı Bilgi

İnternet Sitesi

Firmanızı ve Ürünlerinizi şık tasarım ile dijital dünyaya taşıyacağız. Sunucularımızdaki yüksek güvenlik önlemi ile bilgi güvenliğinizi en üst seviyede tutarken SEO başlangıç paketimiz ile firmanızı Google ve Yandex gibi arama motorlarında ilk sayfada tutacağız. Google ve Yandex rehber kaydı sayesinde firmanız yazıldığı an iletişim bilgilerinizin bulunmasını sağlayarak müşterilerinize hızlı ulaşım sağlayacağız. Firma adınız ile alınmış mail uzantıları ile firma içinde iletişimi kolaylaştırıp Kurumsal kimliğinizin kalitesini yüksek tutacağız.

Domain / Hosting

Kampanya dahilinde 1 yıllık Domain, 1 yıllık sınırsız alan ve sınırsız trafiğe sahip Hosting hizmetimizi yüksek güvenlik önlemi ile yapacağız.

Yüksek Güvenlik

128 Bit SSL/TLS sertifika, Firewall, SecurePort, Antivirüs, DDOS saldırı engelleyici IP ve Mac ID takip imkanlı yüksek güvenlik önlemi ile İnternet sitenizi ve Maillerinizi güvende tutacağız.

Showroom

Firmanızın ürünlerini dijital dünyada sergileyerek, işletmenize gelmeden önce insanların firmanızı, hizmetinizi ve ürünlerinizi görmesini sağlayacağız.

SEO

Kampanya dahilinde yapılacak olan SEO başlangıç seviyesi ile Google ve Yandex aramalarında firmanızı her zaman ilk sayfada tutacağız.

Mail Havuzu

Uzantısı işletme adınızla 17 adete kadar açılacak olan Mail havuzu ile Kurumsal imajınıza artı katarken firma içindeki mail trafiğinizi yüksek güvenlik önlemleri ile düzende tutmanıza yardımcı olacağız. (Dilediğiniz an mail adreslerinin isminde değişiklik yapabilirsiniz.)

Ulaşım Kolaylığı

İşletmenizin adresini ve telefon numarasını Google rehber, Yandex rehber, Facebook ve Instagram sayfanızda paylaşıma sunarak müşterilerinizin adresinizi daha kolay bulmasını ve size hızlıca ulaşmasını sağlayacağız.

Detaylı Bilgi

Facebook / Instagram

Firmanızı ve Ürünlerinizi her hafta yeni bir paylaşım ile Facebook ve Instagramda bulunan kişilere ulaştıracağız. Her paylaşım için Facebook ve yan kuruluşu Instagram ile 2009’da başlamış ve günümüze kadar gelişmiş anlaşmamız sayesinde sayfanız yeni açılmış ve henüz takipçisi olmamasına rağmen firmanızın çevresindeki 15.000 kişiye reklam imkanı ile 4 Facebook, 10.000 kişiye reklam imkanı ile 4 Instagram toplamda 8 paylaşım ile 100.000 gösterim elde etmenizi sağlayacağız. (Beğenilip ve paylaşımasına göre gösterilen kişi sayısı ortalama 2 katına çıkabilir.) Firmanızı, hizmetinizi ve ürünlerinizi daha iyi tanıtmış olacak ve yeni müşterileri çok kısa süre içinde edinmenizi sağlayacağız.

Reklam

Facebook sayfanızdaki 4 paylaşımı ayrı ayrı 15.000 kişiye, Instagram sayfanızdaki 4 paylaşımı ayrı ayrı 10.000 kişiye reklam ederek Firmanızın çevresinde toplam 100.000 (Beğenilip ve paylaşımasına göre gösterilen kişi sayısı ortalama 2 katına çıkabilir.) gösterim almanızı sağlayacağız. Her hafta birer paylaşım yaparak firmanızı ve ürünlerinizi öne çıkaracağız.

Gerçek Üyeler

2009’da başlayıp günümüze kadar gelişen anlaşmamız sayesinde Facebook ve Instagram üyesi herkese size özel açılmış olan sayfadan reklamlar yapabiliyoruz. Reklamlar sizin sayfanızdan paylaşılmış olarak gözüküyor. Kesinlikle farklı bir sayfada paylaşım yaparak reklam yapmıyoruz.

Hedef Kitle ve Lokasyon

Firmanız ve ürünleri ile ilgilenecek kitlelere reklamını yapacağız. Cinsiyet / Yaş / İlgi kitlesi ayrımı ile müşterilerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlayacağız. Örneğin bir Kadın kuaförü iseniz sadece Kadınlara reklamınızı göstereceğiz. Ürünlerinizi firmanızı ziyaret ederek alabiliyorlarsa sadece firmanızın çevresinde reklam yapacağız. Kargo ile satış yapabiliyorsanız dilediğiniz İl veya İlçe’ye reklam yapacağız.

Satışlarınıza %100 Etki

Net 100.000 gösterim ile Firmanıza ve ürünlerinize %100 satış etkisini garanti ediyoruz. Her hafta yeni bir paylaşım ile ortalama 1 ay sürecek reklamlar bittikten sonra bile akılda kalıcılığı ve takipçilerin oluşması ile reklamlar bitse bile firmanızı tercih edecek müşteri kitlesi oluşuyor. Kampanya dahilindeki reklamlardan aldığınız verim ile size özel uygun fiyatlarımızla reklam hizmetimizden faydalanmaya devam edebilirsiniz.