Sizi,

İşletmenizi ve Ürünlerinizi;

İnternete taşıyacak,

Ürün satışlarınızda artış sağlayacak,

Mükemmel bir kampanya ile yanınızdayız.

⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Domain / Hosting

Firmanızın adıyla oluşturacağımız .com .net vb. 1 yıllık Domain ve internet sitenizi, resimlerinizi, maillerinizi barındıracak 1 yıllık Hosting

Mail Adresi

Firmanızın adı ile alınacak olan mail uzantıları ile Kurumsal imajınızı ve firma içi düzeninizi daha iyi tutacağınız SSL korumalı 7 adete kadar mail adresi

Web Tasarım

Firmanızın sektörüne uygun yapacağımız Dijital Showroom olarakta kullanabileceğiniz İnternet Sitesi için istek ve ihtiyaçlarınıza göre Web Tasarım

Firmanızı öne çıkarmak ve Müşteri kitlenizi arttırmak için

İnternet Sitesi (Domain / Hosting / Web Tasarım)

Mobil telefon, Tablet ve Bilgisayar platformundaki (Chrome, Mozilla, Safari, Opera vb.) tüm internet tarayıcılarıyla uyumlu, hızlı ve sorunsuz çalışan, yüksek güvenlik önlemleri alınmış şahsi veya ticari istek ve ihtiyaçlarınıza özel olarak Web Tasarım yapacağımız Bireysel veya Kurumsal web sitesi ile ihtiyaçlarınıza çözüm bulacaksınız. Domain’i, Hosting’i ve Web tasarımını yaptığımız İnternet Sitenizi yüksek güvenlik önlemleriyle korurken her geçen zamanda daha fazla gelişmesini sağlayacağız ve ihtiyaç duyduğunuz değişikliklerde bir telefon kadar yakınınızda olacağız. Firmanıza özel tasarlayacağımız İnternet sitesinde ürünlerinizi sergileyip size özel açılan sitenin uzantısı ile 7 adete kadar mail adresi açacağız. Sitenizi ve Maillerinizi; Bankaların güvenlik için tercih ettiği 128 Bit SSL/TLS sertifika, SecurePort, Antivirüs, DDOS saldırı engelleyici ve olası siber saldırılarda IP ve Mac ID takip imkanlı yüksek güvenlik önlemi ile koruyacağız. Size şık tasarıma sahip dijital showroom yapacak, Google ve Yandex Rehber kaydı ile hem daha ulaşılır olmanızı sağlayacak hemde;
Müşteri Kitlenizde Artış Sağlayacağız.
🚀

Web Tasarım, Bursa Web Tasarım, Gemlik Web Tasarım, İnternet Sitesi, Bursa İnternet Sitesi, Gemlik İnternet Sitesi Web Tasarım, Bursa Web Tasarım, Gemlik Web Tasarım, Bursa Web, Gemlik Web, İnternet Sitesi, Bursa İnternet Sitesi, Gemlik İnternet Sitesi Web Tasarım, Bursa Web Tasarım, Gemlik Web Tasarım, Bursa İnternet, Gemlik İnternet, İnternet Sitesi, Bursa İnternet Sitesi, Gemlik İnternet Sitesi

Kampanya nelerden oluşuyor ve Fiyatı ne olacak?

İnternet Sitesi

Domain

Hosting

Google Rehber Kaydı

Yandex Rehber Kaydı

Mail Adresi

Web Tasarım

K.D.V. Hariç Fiyattır

K.D.V. Hariç Fiyattır

Canlı sunum için randevu alın.

Randevu almak için bizi arayın. Kahvenizin 40 yıl hatırı kalsın. ☕

Katkıları neler olacak?

Yaptığımız kampanyanın firmanıza katkıları neler olacak?

Ürünleriniz için Dijital Showroom

Firmanızdaki ürünleri İnternet sitenizde tutarak sizi tercih edecek kişilere ayrıntılı bir katalog imkanı sunmuş olacaksınız.

Firmanızın uzantısı ile Mail Havuzu

Firmanızın adı ile alınacak olan mail uzantıları ile Kurumsal imajınızı ve firma içi düzeninizi daha iyi tutabileceksiniz.

Kurumsal Kimlik ve Marka Bilinirliği

Markanızın değerini yükseltecek bu kampanyamız ile Firmanızı ve Ürünlerinizi daha fazla insana ulaştırarak hem yeni müşteriler edinecek hemde kalitenizi üst seviyede tutacaksınız.

Müşteri Kitlenizde Artış

İnternet sitenizin Google ve Yandex rehber kaydı ile daha ulaşılabilir olmasını sağlayacak ve müşterilerinizde artış yaşayacaksınız.

Detaylı Bilgi

İnternet Sitesi / Web Tasarım

Firmanızı ve Ürünlerinizi şık tasarım ile dijital dünyaya taşıyacağız. Sunucularımızdaki yüksek güvenlik önlemi ile bilgi güvenliğinizi en üst seviyede tutarken Google ve Yandex rehber kaydı sayesinde firmanız yazıldığı an iletişim bilgilerinizin bulunmasını sağlayarak müşterilerinize hızlı ulaşım sağlayacağız. Firma adınız ile alınmış mail uzantıları ile firma içinde iletişimi kolaylaştırıp Kurumsal kimliğinizin kalitesini yüksek tutacağız.

Domain / Hosting

Kampanya dahilinde 1 yıllık Domain, 1 yıllık sınırsız alan ve sınırsız trafiğe sahip Hosting hizmetimizi yüksek güvenlik önlemi ile yapacağız.

Yüksek Güvenlik

128 Bit SSL/TLS sertifika, Firewall, SecurePort, Antivirüs, DDOS saldırı engelleyici IP ve Mac ID takip imkanlı yüksek güvenlik önlemi ile İnternet sitenizi ve Maillerinizi güvende tutacağız.

Showroom

Firmanızın ürünlerini dijital dünyada sergileyerek, işletmenize gelmeden önce insanların firmanızı, hizmetinizi ve ürünlerinizi görmesini sağlayacağız.

Mail Havuzu

Uzantısı işletme adınızla 7 adete kadar açılacak olan Mail havuzu ile Kurumsal imajınıza artı katarken firma içindeki mail trafiğinizi yüksek güvenlik önlemleri ile düzende tutmanıza yardımcı olacağız. (Dilediğiniz an mail adreslerinin isminde değişiklik yapabilirsiniz.)

Ulaşım Kolaylığı

İşletmenizin adresini ve telefon numarasını Google ve Yandex rehberde paylaşıma sunarak müşterilerinizin adresinizi daha kolay bulmasını ve size hızlıca ulaşmasını sağlayacağız.

Web Tasarım

Firmanızın sektörüne uygun yapacağımız Dijital Showroom olarakta kullanabileceğiniz İnternet Sitesi için istek ve ihtiyaçlarınıza göre Web Tasarım